Záruka kvality:
3 roky záruka bosch

Platí pro všechno modré profesionální elektrické nářadí, které nejpozději do 4 týdnů po zakoupení zaregistrujete na www.bosch-pt.com/warranty

Servis bosch

Vyřizujeme záruční i pozáruční servis formou sběrné služby. Zaslání do servisního centra zdarma a následná diagnostika 200 Kč

Záruka Bosch

Náš příslib servisu pro profesionální elektrické nářadí

Prodlužte si záruku na elektrické nářadí. Využijte servis Premium pro akumulátory.

Profesionální elektrické nářadí a lithium-iontové akumulátory Bosch včetně nabíječek splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu vám nabízíme speciální servisní balíček. A sice zdarma.

Údržbový servis BOSCH

Dobrá investice - údržbový servis Bosch

Pravidelná údržba prodlužuje životnost nářadí. Údržba v servisním centru Bosch je proto dobrou investicí. Kvalifikovaný specializovaný personál provede údržbu zpravidla do tří, max. pěti dnů.

Recyklační servis BOSCH

Odpovědnost za naše produkty – i po skončení jejich životnosti

Odběr starých přístrojů:

od roku 2005 stanoví zákon o elektrických a elektronických přístrojích určitou kvótu pro recyklaci a zhodnocení starých přístrojů. Z tohoto hlediska je dnešní účast společnosti Robert Bosch GmbH v konsorciu různých výrobců elektrického nářadí, elektrických svařovacích zařízení a zahradního nářadí jen přirozeným důsledkem. Z pověření tohoto konsorcia odebírá podnik na likvidaci odpadů přístroje z komunálních sběrných míst a ekologicky je likviduje.

Kalibrační servis BOSCH 

Kalibrační servis - pro maximální přesnost měřicích zařízení

Přesnost měření je při použití laserů, dálkoměrů a nivelačních zařízení klíčová. Za chybu měření odpovídá uživatel. Jiné vlivy jako pády, nárazy, znečištění nebo také teplotní výkyvy mohou funkčnost přístrojů zhoršit.

Proto byste měli po pádech a zjištěných nepřesnostech zajistit okamžité přezkoušení přístroje. Jinak by při řádném používání přístroje mělo být prováděno jednou ročně.

Postup je stejný jako u opravy. Přinesete do prodejny, která se pak postará o další postup.

Digitální nástroje! Opravdu Bosch! Aplikace Bosch pro profesionály

Bosch Professional ode dneška nabízí modernímu řemeslníkovi sadu užitečných a bezplatných digitálních nástrojů pro chytrý telefon. Aplikace Bosch pro profesionály, které jsou zcela bez reklam, vám nabízejí známou kvalitu Bosch.

Chcete používat jen některé aplikace Bosch pro profesionály?