Záruka kvality:
3 roky záruka bosch

Platí pro všechno modré profesionální elektrické nářadí, které nejpozději do 4 týdnů po zakoupení zaregistrujete na www.bosch-pt.com/warranty

Servis bosch

Vyřizujeme záruční i pozáruční servis formou sběrné služby. Zaslání do servisního centra zdarma a následná diagnostika 200 Kč

Digitální nástroje! Opravdu Bosch! Aplikace Bosch pro profesionály

Bosch Professional ode dneška nabízí modernímu řemeslníkovi sadu užitečných a bezplatných digitálních nástrojů pro chytrý telefon. Aplikace Bosch pro profesionály, které jsou zcela bez reklam, vám nabízejí známou kvalitu Bosch.

Chcete používat jen některé aplikace Bosch pro profesionály?

Všechny aplikace Bosch jsou k dipozici pro Apple iOS a Google Android. Chcete používat jen jednu aplikaci Bosch pro profesionály? Pak si zde vyberte požadovaný digitální nástroj:

Kamera pro vyměřování Bosch

Jednoduché pořízení fotografie stavby, zanesení změřených délek a úhlů přímo do fotografie, uložení důležitých detailů do poznámek a odeslání fotografie e-mailem. Skutečně jednoduché vyměřování.

Stavební dokumentace Bosch

Digitální dokumentace projektů na stavbě, zapojení médií (text, fotografie, audio, video), jednoduchá spolupráce s kolegy na projektu v režimu týmu, export denních zpráv a kompletní dokumentace ve formátu PDF nebo v textové podobě.

Převodník jednotek Bosch

Jednoduchá obsluha, rychlé přepočítávání více než 50 jednotek (délek, hmotností a objemů), důležitých pro řemeslníky a další profesionály.

Kapesní svítilna Bosch

Přemění chytrý telefon na LED kapesní svítilnu. Jasné světlo pro řemeslníky a další profesionály na neosvětlených stavbách.

Další informace najdete zde: http://www.bosch-professional.com/cz/cs/aktuality-a-akcni-nabidky/aplikace-toolbox/aplikace-toolbox.html

Aplikace Bosch Toolbox

Všechny digitální nástroje Bosch v jedné bezplatné aplikaci!

Pro stažení jednoduše načtěte QR kód čtečkou ve svém chytrém telefonu.